Haberler

Yolcu Taşıma Ücretlerimizdeki Değişiklik Hakkında

 

Değerli müşterilerimiz, 

  

Bildiğiniz üzere, daima ünitelerinizin zamanlı ve emniyetli taşınmasını sağlama gayesinde olduğumuz gibi, sürücülerinizin en uygun, en konforlu ve en hızlı seçeneklerle ulaşımını temin etmek de önceliklerimizden birini oluşturuyor. 

  

Uçuşlarımızda bir paket halinde sunmakta olduğumuz bu hizmetimiz, konaklama ve havaalanı transferini de kapsıyor. Gemilerimizle de seferlerimizdeki müsait kabin kapasiteleri dahilinde yolcu transferi ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 

  

Bu hizmetleri sunarken amacımız hep en iyi seçenekleri en hesaplı fiyata sağlayabilmek oldu. Bununla birlikte, güncel yakıt zamlarının ve döviz kuru dalgalanmalarının getirdiği ekonomik istikrarsızlıkları ve güçlükleri göz önüne aldığımızda, fiyatlarımızda bir revizyon gerçekleştirmenin kaçınılmaz hale geldiğini gördük. 

  

Varmış olduğumuz karar sonucunda, 01 Temmuz 2022 tarihi itibarıyla uçuş hizmetleri ücretimizi konaklama ve havaalanı ulaşımı dahil olmak üzere %20'lik bir artışla € 325, gemi yolcusu ücretimizi ise yine %20'lik bir artışla € 215 olarak belirlemiş bulunuyoruz. 

  

Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunar, ilgili tüm operasyonel birimlerinizi bilgilendirmenizi rica ederiz. 

  

Saygılarımızla, 

DFDS Akdeniz İş Birimi 

 

 

  Geri Dön
20.06.2022 / Paylaş