Haberler

U.N. Ro-Ro Yeni Yılda Büyümeye Devam Ediyor

 

Değerli Müşterilerimiz,

Danimarkalı denizcilik grubu DFDS’in geçtiğimiz Haziran ayında U.N. Ro-Ro’yu satın alması ile artan büyüme hedefleri çerçevesinde şirketimizin siz müşterilerimize daha geniş bir coğrafyada, daha fazla kapasite sunmak için yaptığı çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda İstanbul – Trieste hattımızda gemi ve liman kapasitelerinde önemli artışlara gidilmesi planlanmaktadır.

Artan müşteri talepleri ve Pendik Limanı’nda yaşanan operasyonel yoğunluklar sebebiyle, 2019 yılının başlamasıyla birlikte İstanbul/Yalova – Trieste hattında haftalık sekiz sefer planlanmıştır. Bu seferlerin dört tanesi Pendik Limanı’ndan, diğer dört tanesi ise Yalova Ro-Ro Terminal’inden gerçekleştirilecektir. Yalova Ro-Ro Terminali sayesinde özellikle Güney Marmara ve Anadolu’dan gelen müşterilerimize daha avantajlı bir hizmet sunma imkanımız olacaktır. Mersin – Trieste hattımız haftada karşılıklı iki sefer, Pendik – Toulon hattımız ise haftada karşılıklı üç sefer olarak devam edecektir. 

2019 itibariyle artacak olan sefer sayılarımızı karşılayabilmek için filomuza bu ay sonu itibariyle iki gemi daha katılacaktır. İlerleyen aylarda, daha önce de sizlere bilgisini paylaşmış olduğumuz, halen Çin’de inşası devam eden 6700 linermetre kapasitesi (450 ünite kapasite) ile Dünya’nın en büyük Ro-Ro gemilerinden iki yeni gemi 2019 içerisinde filomuza katılacaktır. Yeni sefer planlarımız ve diğer operasyonel detaylarla ilgili bilgilendirmeler, sonraki duyurularımızla müşterilerimize bildirilecektir.

Avrupa’nın öncü denizcilik şirketi DFDS’in geniş hizmet ağını ve coğrafi kapsama alanını bu yeni kapasite artışları ile daha da genişletmiş durumdayız. U.N. Ro-Ro olarak Türkiye ile Avrupa arasında intermodal bağlantıların artarak devam etmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Yeni açılan Ro-Ro hatlarımızın, filoya eklenen ve eklenecek olan yeni gemilerimizin tüm sektörümüze hayırlı olmasını temenni ederiz.

Saygılarımızla,
U.N. Ro-Ro

 

 

  Geri Dön
21.12.2018 / Paylaş