Haberler

İtalya Hattı Operasyonel Bilgilendirme

 

Değerli Müşterimiz,

 

İtalya’da devam eden grev nedeniyle operasyonel planlamamızda bazı değişiklikler olmuştur. Buna istinaden operasyon planlamamızdaki güncellemeler aşağıdaki gibidir ;

 

07.10.2021 Perşembe günü Pendik – Trieste seferi için kakışı gerçekleşen FADIQ gemisi PLT terminaline yanaşacak olup tahliye ve yükleme operasyonları PLT terminalinde gerçekleşecektir.

 

Geminin içindeki tüm kargolar PLT terminalinde tahliye edilecek olup Trieste – Pendik yönündeki kalkışı da PLT terminalinden gerçekleşecektir.

 

09.10.2021 Cumartesi günü Pendik-Trieste seferi için kalkışı gerçekleşen TULIPA SEAWAYS gemisinin 12.10.2021 Salı akşamı planlanan Trieste varışı 13.10.2021 Çarşamba günü sabah saatlerinde gerçekleşecektir. TULIPA SEAWAYS gemisindeki kargoların bir bölümü PLT terminalinde tahliye edilecektir ve gemi kalan kargoların tahliye&yükleme operasyonu için SST terminaline yanaşacaktır.

 

09.10.2021 Cumartesi günü Mersin-Trieste seferi için kalkışı gerçekleşen ASSOS SEAWAYS gemisinin tahliye ve yükleme işlemleri direkt olarak EMT terminalinde gerçekleşecektir.

 

15.10.2021 Cuma günü itibariyle Trieste terminalinde grevin tekrarlanması beklenmektedir. Bu konuda meydana gelecek operasyonel değişiklikleri tarafınız ile paylaşamaya devam edeceğiz.

 

İlgili operasyonel birimlerinizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

 

DFDS Akdeniz İş Birimi

 

 

  Geri Dön
11.10.2021 / Paylaş