Haberler

İDO Bilet Kampanyası

 

Değerli Müşterilerimiz,

Geçtiğimiz senelerde sizden yoğun ilgi gören İDO bilet kampanyasına 08.02.2019 Cuma günü itibariyle yeniden başlıyoruz.

Bu kampanyamızdan faydalanmak için müşterilerimizin 2019 yılında toplu bilet taahhüdünün bulunması, ‘gidiş – dönüş’ bilet ile ithalatta Trieste’den Yalova’ya varış yapan tüm ünitelerin TIR karnelerinin veya T1 belgelerinin son gümrük yeri kısımlarında İstanbul veya Kocaeli şehirlerinden birinin veya ilgili bölgelerin Gümrük Müdürlüklerinin yazılı olması yeterlidir. İDO’nun Eskihisar – Topçular hattında geçerli olacak ücretsiz geçiş kartını almak için firma temsilcisinin ilgili doküman ile Pendik veya Yalova Acentelerimize başvurması gerekmektedir. Uygunluğu görülen müşterilerimize ithalattan gelen her bir üniteleri için 2 adet İDO kurumsal geçiş kartı Pendik veya Yalova Acentemizde teslim edilecektir. Teslim edilecek her bir İDO kartı Eskihisar – Topçular arasında yapılacak gidiş veya dönüş feribot geçişine tekabül etmektedir.

Firma yetkililerine teslim edilen İDO kartlarının kaybolması durumunda yenilerinin verilmesinin mümkün olmadığını hatırlatmak isteriz.

Konu hakkında herhangi bir sorunuz olması halinde Satış Departmanımız ile sales.tr@dfds.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İlgili operasyonel birimlerinizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
U.N. Ro-Ro
 

 

 

  Geri Dön
08.02.2019 / Paylaş