Haberler

Bari Uçak Transferleri Hakkında

 

Değerli Müşterilerimiz,

Bari hattımızda yüklemiş oldukları komple ve uzun araçlarına refakat eden sürücülerimizin transferlerini gerçekleştirebilmek adına gemilerimizde sürdürmekte olduğumuz yolcu taşımacılığı hizmetimize ek olarak 21/09/2020 tarihi itibariyle İstanbul - Napoli hattımızda uçak yolcu taşımacılığı hizmetimiz ile yeniden sizlerle olacak olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Sürücülerimiz için uçak transfer bağlantısı olan ilk Bari uğraklı ihracat gemimiz Pendik Limanı’ndan 19/09/2020 tarihinde kalkış yapacaktır.

Devam eden uçuş kısıtlamaları nedeniyle, ihracat yüklemelerini yaparak İstanbul Havalimanı’ndan çıkış yapacak olan sürücülerimizin Napoli varışlarında İtalya girişlerinin sorunsuz tamamlanabilmesi için aşağıdaki dokümanları yanlarında bulundurmaları ve pasaport polisince talep edildiği takdirde beyan etmeleri zorunludur.

• Ruhsat fotokopisi(çekici ve dorse ayrı ayrı belgelenmelidir),
• Yeşil sigorta fotokopisi(çekici ve dorse ayrı ayrı belgelenmelidir),
• Seyahat sağlık sigorta poliçesinin fotokopisi,
• Dorse içerisindeki yükün CMR belgesi,
• İtalya tarafından kabul edilen Yeminli Giriş Beyan Formu(Ek-1) ile,
• Tarafınızdan firma antetli kağıdına imzalı ve kaşeli olarak düzenlenerek sürücünüze teslim edilecek olan referans mektubu (Ek-2).

Açıkça işaret edilmiş olan uyarılara dayanarak, sürücü olduğunu ve uluslararası taşımacılık alanında çalıştığını belgeleyemeyen yolcuların İstanbul çıkış noktasında uçuşa kabulü gerçekleştirilse dahi Napoli varış noktasında ülkeye girişlerine izin verilmeyecektir.

Uçuş taleplerinizin gemi kalkışlarını takip eden gün DFDS Uçuş Talep Sistemi üzerinden iletilmesi önemle rica olunur.

Operasyonel aksaklıklık yaşamamanız adına ilgili tüm birimlerinizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
DFDS Akdeniz İş Birimi

 

 

  Geri Dön
15.09.2020 / Paylaş