Haberler

2020 Yılı Toplu Bilet Uygulaması

 

Sayın Müşterilerimiz,

Şirketimiz, taşımalarını firmamız ile düzenli yapan müşterilerinden gelen talepler neticesinde, tüm müşterilerine 2020 yılı toplu bilet tahsisi işlemini aşağıdaki şartlar çerçevesinde yapacaktır: 
  1. 2020 yılında toplu bilet tahsisinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin, 2019 yılından kalan taahhütleri iptal edilecektir. 2019 yılından, 2020 yılına kalan indirimler ile 2020 yılındaki yeni indirimler birlikte çalışmamaktadır.
  2. Toplu bilet tahsisi tek yön biletler üzerinden Şirketimizin işlettiği tüm hatlar için müşteri bazında yapılacaktır. Toplu bilet tahsisinden mevcut müşterilerimiz ve yeni müşterilerimiz faydalanabilirler. Toplu bilet tahsisi, bilet bedellerinin tahsili için yapılacak kredi risk değerlendirmesine göre talep edilecek ve müşteri tarafından temin edilecek avans veya teminat karşılığında yapılacaktır.   
  3. Toplu tahsis edilen biletler müşteri tarafından devir edilemez veya bilet iptal ücreti ödenmeden iptal edilemez.   
  4. Müşterilerimiz toplu bilet taahhüdü içinde bulunduğu sayıyı gerçekleştirememesi durumunda, Şirketimiz, yılsonunda gerçekleşen bilet çarpı “taahhüt edilen indirim miktarı ile gerçekleşen sayı baremindeki indirim miktarı” arasındaki farkı fatura ve tahsil eder.
  5. Müşterilerimiz kendisine toplu tahsisi yapılan biletleri 1 Ocak 2020 (dahil) ile 31 Aralık 2020 (dahil) tarihleri arasında kullanabilecektir. 31 Aralık 2020 (dahil) tarihine kadar kullanılmayan biletler 31 Aralık 2020 tarihi itibariyle iptal edilecek ve bilet iptal bedeli müşterilerimize faturalanarak cari hesaplarına borç kaydedilecektir.  Her bir iptal edilen bilet için bilet iptal ücreti, iptal tarihindeki geçerli navlun tarifesi üzerinden belirtilen indirim uygulanarak hesaplanacak olan bilet bedeli kadardır.
  6. Müşterilerimizin, toplu bilet taahhütleri kapsamında hat bazında yıllık talep bilgisi vermesi durumunda, firmalara uygulanan kontenjanlar da bu talepler kapsamında değerlendirilecektir.
 
Toplu bilet tahsis işlemi 31 Ocak 2020 tarihinde sonlandırılacaktır. Bu tarihten sonra talepte bulunan müşterilerimize veya toplu bilet tahsis işlem ve teminatları bu tarihe kadar tamamlayamayan müşterilerimize toplu bilet tahsisi yapılmayacaktır. Toplu bilet tahsisinden kullanılan biletin fiyatı, 2020 yılı için açıklanan navlun bedelleri üzerinden verilecek taahhüt adetlerine göre hesaplanacaktır. Taahhüt adetlerinize tekabül eden indirim tutarını öğrenmek için Şirketimizin Satış Departmanı ile sales.tr@dfds.com  e-posta adresi aracılığıyla iletişime geçmenizi rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
DFDS Akdeniz İş Birimi

 

 

  Geri Dön
22.11.2019 / Paylaş